Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2009, 23:15   #30
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Spoko. Myślę, że Tata Reincaller mężnie mnie zastąpi.

Swoją drogą obserwował będę sobie Was by od czasu do czasu skomentować, jak znajdę siły i chęć. Uwielbiam takie sesje, gdzie wszystko idzie ustalonym rytmem.

Narka.

Edit.: Swoją drogą to ciekawe, jak w jednym sporze łatwo się argumentując na bazie faktów wyssanych z palca. Ot, moja dyskusja z Tatą czy późniejsze wnioskowanie o przyspieszenie postowania. Doceniam przyznanie się do błędu. Ale to tak i tak nieco po niewczasie. Bo nie dla tego to napisałeś Mistrzu, że to zauważyłeś, tylko dla tego, że Ci wytknąłem łgarstwo/niedopatrzenie. Czy co tam to by nie było.

Nie jestem człowiekiem, o którym powiecie że jest łatwym rozmówcą i uległym Graczem. Ale jestem konsekwentny, uczciwy, prawdomówny i prostolinijny. Stare przysłowie jednak mawia "Albo będziesz ludziom mówił prawdę, albo cię będą ludzie lubili". Cóż. Ja wolę prawdę.
 

Ostatnio edytowane przez Bielon : 21-05-2009 o 23:20.
Bielon jest offline