Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2009, 17:30   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
[komentarze] Gniew Przeszłości.

No i sesja ruszyła „prawie” zgodnie z planem

Witam wszystkich graczy i komentarzach do niej, gdzie to możecie pisać jakim to beznadziejnym jestem MG i w ogóle.

A teraz doświadczycie pierwszych w tej sesji… ogłoszeń parafialnych!!

1. Czas na napisanie postów macie do przyszłego piątku, dokładniej do godziny 20.00. Po tym czasie ja zabieram się za pisanie i nieplanowane (czytaj, niezgłoszone mi) odpowiedzi w sesji nie są już mile widziane.

2. Mam pewne wymagania co do pierwszych postów jakie napiszecie… są to kolejno: opisać wygląd postaci i napisać co robiła przed pojawieniem się w jaskini. Może to być cokolwiek, nawet siedzenie w wychodku

3. Przypominam jak piszemy w sesji:
Imiona graczy/npc pogrubione
Dialogi od myślnika i kursywą
Opcjonalne/mile widziane – robić linijkowe odstępy co kilka linijek :P

4. Przypominam, że jeśli komuś by się zachciało walczyć (np. z tymi pająkami ) to rzuca kością k100 w poście.

Przygotowałem nawet mini tutorial jak używać kości formowych!

Po pierwsze, napisz posta – rzut kością można wykonać dopiero jak wyślesz odpowiedź.
Po drugie postępuj według obrazków – czerwona ramka oznacza „kliknij mnie”.







Jaki jest najczęstszy błąd popełniany przez graczy? Ano klikają od razu "zapisz", zamiast pierw "dodaj" i wychodzi "0 rzutów kośćmi 0-ściennymi".

O tyle jest to problematyczne, że rzutów nie można edytować, ani dodać nowych do tego samego posta.

5. Częstotliwość pisania to oczywiście 1/tydzień – od piątku do piątku. Oczywiście może być częściej, byle nie rzadziej

Dwie ominięte tury bez usprawiedliwienia u mnie oznaczają śmierć bohatera w postaci spadającego pianina albo innej krowy

6. Przypominam iż w kwestii walki jest około 26 czynników wpływającej na to jaki wynik na k100 oznacza udany atak, więc możecie chcieć (tak przez przypadek) opisać tą akcję dokładnie.

Hmm… patrzę w lewo… patrzę w prawo… to chyba wszystko na ten tydzień

Życzę wszystkim miłej zabawy i nie dajcie się zabić!

Pozdrawiam
Gettor
 
Gettor jest offline