Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2009, 21:26   #30
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Szczerze? Przeczuwałam że prędzej czy później pojawi się Kelly... tyle że On ma za sobą doświadczenie w tylu sesjach, że trochę niezręcznie wrzucać w komentarze Jego post... Każdy gra jak gra, poza tym nie zawsze czas pozwala na pisanie esejów. Poza tym jeśli post MG był dla mnie bodźcem do 'akcji' to sama napisałabym takiego eseja, a tymczasem jakoś nie jest i chyba dla innych graczy też nie . Mam nadzieję, że jakoś to wszystko wyklarujemy, żeby było dobrze dla wszystkich...

EDIT:

Jak widać nie jestem osamotniona w swoich przemyśleniach, bo Emma uważa podobnie. Więc chyba coś jest na rzeczy, prawda, MG? Ja naprawdę mam pustkę w głowie jeśli chodzi o odpis do Was, co nie zdarzyło się jeszcze jeśli chodzi o sesję z RyldArgithem w roli MG... U Niego po przeczytaniu posta mam pomysł na swojego - chyba to cechuje dobrego MG, czyż nie?
 

Ostatnio edytowane przez Tabasa : 22-05-2009 o 21:32.
Tabasa jest offline