Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2009, 18:41   #339
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jacy znowu Austriacy? Toż przecież napisałem Australijczycy (ludzie z takiego kontynentu na Pacyfiku )

Amerykanie to to na pewno nie są. Wojska amerykańskie używały innych hełmów. Te są charakterystyczne dla wojsk brytyjskich i ich dominiów, oraz wojsk różnych narodowości uzbrajanych przez Brytyjczyków (Polacy, Czesi, Holendrzy, Norwegowie, Belgowie, Francuzi itd.)

Szkoda, że nie widzę dokładnie jakie karabiny trzymają ci panowie w rękach, chociaż wydaje mi się, że to Lee-Enfieldy. Ech, żebym dojrzał coś charakterystycznego. Dobra, skoro to nie Australijczycy (bo mam nadzieję, że Alaron się tylko przejęzyczył ) to strzelam w Brytoli.
 
Col Frost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem