Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2009, 21:32   #5
Hirin
 
Hirin's Avatar
 
Reputacja: 1 Hirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłość
Postać zdjęła kaptur, więc można było zobaczyć jej twarz oblaną subtelnym światłem świec. Oczom Vratyasa, Hario i Darkela ukazała się surowa twarz jakiegoś starca, z włosami przerzedzonymi lekką łysiną. Osobnik dokładnie przyjrzał się ic twarzom, by po chwili wyjąć zza płaszcza opasłe tomisko, ze zdobnym napisem głoszącym jedno słowo - Historia. Otwierając księgę, a następnie ja kartkujac, mówił do nich

- Miesiąc około temu, w miejscu szeroko zwanym Doliną Cieni, zaginęła dziewczyna imieniem Anna. Pojecia nie mamy, co się z nią stało, jednak grupy poszukiwawcze, które wysłaliśmy za nią w trop, wspominały o śladach prowadzących właśnie do tej Doliny.
Raczę również dodać, że rodzice Anny do arystokracji należą, a więc i nieposkąpią zapłaty wcale nieskromnej za Anny odnalezienie.



Cała karczma wciąż pozostawała niepokojąco cicha. Mężczyzna zamknął ksiege i powiedział
- Jeśliście zainteresowani, to udacie się jutro o godzinie wieczornej do miejskich koszarów...
Tamto spotkajcie sie z Janem nocnym stróżem, co szczególy wam wyjśni i cokolwiek czego potrzebujecie do podróży spisze. Potem udacie się do więzieniai i pomówicie z klawiszem imieniem Dawid, co wasze podpisy zbierze i wam ekwipunek i prowiant rozda według zaleceń Jana.
Dnia następnego w ranną godzinę pod bramy się udacie i tam mnie spotkacie, i odprawę wam wydam.

Tymi słowami starzec zakończył rozmowę, uniósł reke na pożegnanie i wyszedł. Karczma wciąż pozostawała wstrząśnięta przez zmiankę o Dolinie Cieni...
 
__________________
Wenn ich
Träne dein Herz
und wenn es raubt dir den Kopf
Ich sehe dich deine Seele fliegen?

Ostatnio edytowane przez Hirin : 23-05-2009 o 22:24.
Hirin jest offline