Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2009, 19:52   #4
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
I się odbyło!
Choć nie było to pewne, a do ostatniego momentu organizatorzy rozważali ewentualność odwołania pokazu. A to dlatego, że w poprzednie dni pogoda nie sprzyjała - w piątek burza zniszczyła nawet sprzęt! Jednak udało się, jak to prowadzący mówił - w dużej mierze dzięki licznym mailom od zainteresowanych, zwłaszcza jednym brzmiącym tak:
Cytat:
Panowie, bez jaj, ja tu przyjechałem z Białegostoku!


Tak czy siak, przez silny wiatr nie można było rozłożyć ekranu, przez co cała impreza przesunęła się później, z początkiem filmu o 23:00 (a konkretnie 22:59). Osobiście to przesunięcie było mi bardzo na rękę, bo i tak powrotny pociąg miałem o 4:50

Nie padało, nie wiało, tylko zimno było - ale dla widzów to nie problem, można było się przykryć czym się da. Gorzej jak widziałem potem schodzących ze sceny chórzystów, którzy trzęśli się niemiłosiernie.

Samo przeżycie wspaniałe - człowiek co chwilę zapominał, że tu obok jest orkiestra, a nie oryginalny dźwięk! Polecam wszystkim w przyszłym roku, bo na 3. Festiwalu Muzyki Filmowej będzie w finale... 3. część Władcy Pierścieni, a więc Powrót Króla! W nagraniu Howard Shore już zapowiedział, że zrobi wszystko, żeby wtedy już osobiście uczestniczyć w projekcji - oby!

A to widok z mojego miejsca tuż przed projekcją:
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem