Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2009, 22:09   #22
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Będę czekał do końca kolejki (tygodnia). Po tym czasie napiszę dalszą część i w zależności od sytuacji sam pokieruje postacią albo pozostawię postać w poprzednim miejscu (to na wypadek gdyby jedna postać była gdzieś sama) i wtedy gracz nadrobiłby za dwa posty (poprzedni i aktualny).

Skoro tak już pytacie o sprawy organizacyjne to może jeszcze dzisiaj, a jak nie to jutro popołudniu pojawią się komentarze w dziale "inne".


Z góry serdecznie przepraszam za dubla, ale wolę mieć pewność że każdy przeczyta tego posta.
W związku z tym że Mid dosłała swoją kartę jestem gotów ogłosić że ta sprawnie zorganizowanai udana rekrutacja należy do przeszłości (jednocześnie proszę o wstrzymanie się z jej przenoszeniem do archiwum do jutra).
Z dziewięciu podesłanych kart, przyjąłem osiem. Ogólny poziom KP był dobry, niektóre były bardzo ciekawe i żeby nie musieć nikogo wykluczać postanowiłem przyjąć do sesji wszystkich graczy (im więcej graczy, tym większa interakcja, co sprzyja sesji takiej jak ta). Lista graczy przyjętych:
1. Callisto
2. Vivianne
3. Keyci
4. Midnight
5. Zielin
6. Col. Frost
7. deMaus
8. Mizuichi

Wszystkim gratuluję i zapraszam do komentarzy, gdzie znajduje się reszta informacji.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W

Ostatnio edytowane przez Kerm : 31-05-2009 o 10:56. Powód: Rekrutacja zakończona, można scalić posty ;)
Korbas jest offline