Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2006, 21:54   #17
rob'n'hut
 
Reputacja: 1 rob'n'hut ma wyłączoną reputację
Widzę, że chętnych jest sporo. W związku z tym przez przyszły tydzień czekam na historie. Gracze, którzy prześlą najlepsze opowieści zostaną przyjęci do max. pięcioosobowego grona.
Pozdrawiam i czekam na historie.

PS, To już nie był spam :P ale racja, koniec bałaganu, o mało istotne rzeczy proszę pytać na PW.

EDIT: Nie ze wszystkimi jestem w stanie się skontaktować, więc piszę to publicznie:
Gramy w storytelling i NIE będę pozwalał na taką grę:

"To ja wyciągam łuk i posyłam orkowi strzałę w kałdun."
"Ja zachodzę go od tyłu i z wrzaskiem ucinam mu głowę toporem!"
"To ja robię to co koledzy."
:P
Posłużyłem się tu akurat przykładem walki, ale to nieistotne. Opisy mają być rozbudowane i sensowne. Tzn. starajcie się, żeby takie były :]
TO jest wasz wzór do naśladowania :].


EDIT2:
Ad historii i opisów postaci:
Napisałem, że nie wymagam wielkiej sagi, lecz nie oznaczało to, że historia ma być efektem pięciu minut pracy. Postarajcie się choć troszkę. Jeśli ktoś uparcie twierdzi, że nie ma sensu pisać długiej historii na niepewną sesję, niech dołączy opis postaci, uwzlędniający jej wygląd, zachowanie, cechy szczególne, ogółem to, co pozwoli Wam na sensowne odgrywanie postaci.
Do osób, do których mam zastrzeżenia wysłałem odpowiednie uwagi.
Pozdrawiam.



EDIT3:
Nikt tu nic nie piszę, więc muszę edity robić :P
m7chau i Bordin - odbierzcie proszę PW (jak tkwią u mnie w "Do wysłania" to rozumiem, że nie zostały odebrane?) Aegon Tobie też pisałem, ale nie wiem w końcu czy doszło, bo się nie odzywasz ;\
 
rob'n'hut jest offline