Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2009, 22:39   #501
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Talking

Jasne, że tylko zemdlał! Jak na śmiertelny post to za mało dramatyczne to było. Zresztą od łyczka soczku malinowego się nie umiera...
No, ostatki sesji!;D W sumie trochę żal, może arcydzieło to to nie jest, ale bawiłam się świetnie i mam nadzieję że Wy także ~_^ Daliśmy popis wytrwałości, jak Risjel i inni stwierdzili, lol! [no nalezy się Wam, ze mną ciężko wytrwać, khym mwahahahah] Szczególnie te ostatnie niektóre posty o humorystycznych dwarfach mnie rozwalały Te okrzyki i texty niektóre zabójcze były! No i ten zabijacki drow, lol! Bardzo mi miło, że znaczna większość pisała regularnie albo starała się to robić, a posty były naprawdę niezłe! Postacie udały się naprawdę fajnie, szkoda że Kot, Baybars, Lunar i bard Amadeusz musieli wyemigrować ;/ Ale do końca dotrwali prawie wszyscy, yay!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline