Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2009, 22:54   #23
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
Generalnie część kart zawiera propozycję religii panującej nazywanej enigmatycznie Kościołem i odwołującej się do średniowiecznego chrześcijaństwa i jego "tradycyjnych" wzorców jak święta inkwizycja, stosy, palenie heretyków itp. W obrębie tego konkretnego kultu żadnych czarów nie przewiduje, ale nic nie stoi na przeszkodzie stworzenia własnej, "czarującej", religii.

Gwoli wyjaśnienia, pewne miejsca świata w którym będzie toczyć się sesja mogą być inspirowane "naszą" rzeczywistością (nie mam pojęcia czemu ale taka np. bolszewicka Rosja wszędzie pasuje ) ale wolałbym unikać używania takich pojęć jak Europa, Anglia itp (chociaż przeciw pomysłowi azteckich ruin i Atlantydy nic nie mam - kto zawarł to w kp wie o co chodzi). Na dodatek aby uniknąć ewentualnych kontrowersji chciałbym abyście nie pisali w opisach religii/ew. później w postach na sesji otwarcie (aluzje mogą być jak najbardziej )o postaciach w stylu Jezus, Budda, Jahwe itp - wiadomo, na forum są różni ludzie, a po co sztucznie tworzyć jakieś problemy.

Czy zna ktoś jakiś program typowo do tworzenia map? Z prawie każdą, albo wręcz każdą, kartą postaci pojawiają się nowe ciekawe miejsca i chciałbym to jakoś graficznie uporządkować.
 
Potwór jest offline