Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2009, 20:18   #6
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Pragnę przypomnieć graczom, że zostało wam już tylko 24 godziny na odpowiedź, a w sesji wypowiedział się tylko Sulfur...

I, tak korzystając z okazji, odpowiem na zaległe pytania...

Sulfur

Patrząc na moje notatki widzę różne części świata, które poczują się zaszczycone waszą obecnością.
Poza tym przecież nie trzymam waszych bohaterów na smyczy - możecie sobie pójść gdziekolwiek wam się podoba

Wojto

Oj tam od razu sama walka... nie ukrywam, że mnie akurat się ona podoba, jednak nie zmienia to faktu że w sesji nie będzie odgrywała najważniejszej roli (albo nawet znaczącej, czy też nie będzie jej już w ogóle - wszystko zależy od graczy i ich decyzji).

Co do takiego rozpoczęcia to każdy woli to co lubi - jako skromna osoba, której przyszło być waszym MG stwierdziłem, że będzie to odpowiednie, bo... pasuje do fabuły
 
Gettor jest offline