Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2009, 10:16   #6
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
To ja też wszystkich przywitam, w szczególności Gm-a, z którym nie miałam jeszcze do czynienia. Cieszę się, że zebrała nam się ekipa takich fajnych graczy.
Dwa posty na tydzien jak najbardziej mi pasują.
Sekal - mój post prawie gotowy. Wrzucę go wieczorkiem. Co do okładu z piersi to taki zaserwujemy Imrakowi jedynie pośmiertnie.
Jeśli chodzi o urlop to bez paniki. Każdy wyjeżdża i nie ma nigdy tragedii. Postacie się przez ten czas np-cuje a kiedy nie ma Gm-a sesja zawiśnie na jakiś czas i się poczeka.
Aha, czy poszukujemy nadal jeszcze jednego gracza? W dziale rekrutacji wciąż wisi nasz temat dlatego pytam z ciekawości. Jeśli nadal poszukujesz chętnych możesz wkleić w rekrutacji linka do otwartej sesji, może to kogoś zmobilizuje. Jeśli zaś znalazłeś wystarczającą ci ilość graczy poproś obsługę o zamknięcie rekrutki. To chyba tyle.

Życzę nam wszystkim miłej zabawy
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 29-05-2009 o 11:14.
liliel jest offline