Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2006, 19:55   #100
kemuri
 
Reputacja: 1 kemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodze
Gerda Już prawie wchodziła do zajazdu gdy podbiegł do niej Torin.
-Ech jakie zakupy można zrobić w takim mieście - westchnęła. Ale za to znalazłam ruiny jakiejś budowli krasnoludzkiej. Właśnie mam zamiar zapytać gospodarza o historię tych ruin. wydawała się ożywiona. Zresztą była solidnie umorusana, bo mimo starań nie udało jej się doczyścić z kurzu.
-Wiesz -powiedziała gdy już weszli do zajazdu -widziałam Gustava...bez siekiery, ciekawe co z nią zrobił? Idziesz ze mna do gospodarza? Przypomnę mu o gorącej wodzie, no i może opowie coś o ruinach. Może razem uda się go namówić na opowieść.
 
__________________
"Było tak zimno, że gdyby termometr był o cal dłuższy, zamarzlibyśmy na śmierć".
Mark Twain
kemuri jest offline