Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2009, 01:49   #85
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
No i proszę co zrobiłeś. Przez ciebie teraz znowu będę bóg wie ile siedział i słuchał muzyczki z kotów. Nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Również bardzo lubię musical. W szczególności koty na których byłem dwa razy w warszawie. Kupiłem też płytkę z muzyką, kubek. W napędzie teraz siedzi u mnie film z amerykańskiej wersji. Ach jak pomyśle sobie tylko o Ramtamtamku, Mefistofeliksie, kotne Plotce i całej reszcie tych roztańczonych kociaków to aż miękko mi sie na sercu robi. No nic idę oglądać filmik.
Niestety nie mogę dodać do media więc wrzucę wam link:
Cats,The Musical (Orig London Cast)【音乐剧《猫》】 - 视频 - 优酷视频 - 在线观看 - 音乐剧 《猫》 cats the Musical
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.

Ostatnio edytowane przez Mizuichi : 01-06-2009 o 02:14.
Mizuichi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem