Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2009, 21:44   #12
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Już ponad dwa tygodnie minęły od otwarcia rekrutacji. Zgłosiło się was sporo i o dziwo, też sporo postaci dostałem. Z tej piątki, którą mam, można już złożyć drużynę. Jednak wiem, że prace nad postaciami trwają i czekam na kilka obiecanych - dlatego, by zmobilizować resztę i przybliżyć termin otworzenia sesji, na postacie czekam ostatecznie do niedzieli - 7 czerwca. Po tym terminie zamykam rekrutację i wybieram szczęśliwą trójkę z postaci, które dostałem.
Jak zaznaczyłem w rekrutacji - najważniejszy jest koncept postaci i to na niego czekam. Jeśli ktoś planuje dłuższą nieobecność niż dwa tygodnie w ramach wakacji (nie mówiąc już o pełnych dwóch miesiącach) to niech to wyraźnie zaznaczy. Od razu mówię, że takie postacie lądują na koniec kolejki - chyba że ujmą mnie czymś takim, że zapomnę o przestrodze.
Systemu nie trzeba znać i nie trzeba znać świata - wszystko poznacie w trakcie. Czekam na postacie i po niedzieli wyłoni się z nich trójka szczęśliwców. Powodzenia!
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline