Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2009, 23:43   #20
Mivnova
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
Chciałbym wziąć udział w sesji i bez wątpienia doślę na pw swoją kartę postaci, jednakże wcześniej pytań szereg:

- Jakich elementów strategicznych można oczekiwać? Prowadzenia " polityki" Smoka? Ekonomicznych? Czy brać pod uwagę dokładniejszy opis w jaki sposób domena smoka/bohatera na codzień funkcjonuje? Czy potraktować to można pobieżnie, ogólnikowym spisem?

- Świat ogólnie fantasy, ale jak daleko można się posunąć opisując teren, którym Smok włada? Czy mogę dać szkic ( nie dosłownie) geograficzny domeny mojego smoka, położenie jego siedziby względem ludzkich królestw etc? Z Zaznaczeniem, ze byłaby to tylko propozycji pod obróbkę Mistrza Gry.

- Sprawa magii samego Smoka, widzę, została w miarę wyjaśniona. Nie muszę o nią pytać:P

- Czy obowiązuje jakiś smoczy schemat? Czy powinna być to istota wzorowana na obrazach amerykańskiego kina ( gad ze skrzydłami), czy mogę sobie stworzyć na przykład dziewięciogłowe dziwadło z kozimi rogami?
 
Mivnova jest offline