Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2009, 13:38   #525
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Dawno nie przepraszałam nikogo za spóźnialstwo.. Powinnam sobie to chyba wstawić w opis.

Milly, kontynuuj przez PW lub postami, mnie wszystko jedno. Będę się logowała tak często, jak będę mogła, sprawdzając tutejszą pocztę. Faktycznie PW powinny być wygodniejsze i szybsze. Naprawdę postaram się odpowiadać często, bo pękam z ciekawości, czy się kobiety dogadają

Sayane: zaczął się czerwiec, powinnam się już trzymać obiecanego Ci terminu dwutygodniowych postów, a nawet tego tygodniowego (oczywiście po rozmowie z Seleną, która powinna iść dużo szybciej, jeśli się z Milly zgramy). Jakbym bardzo hamowała (a obie "grupy" muszą się przecież w końcu jednocześnie spotkać), nie chcę Cię denerwować, ale propozycja z kwietnia nadal aktualna..
Ale co ja smucę, będzie dobrze

Lyssea, Gluph i Krakov: czytanie Waszych postów to sama przyjemność Martwię się tylko, że postaci się w końcu pozabijają. Trzymajcie się, Fosht'ka znajdzie was najszybciej, jak będzie.. hm, jak tylko Mistrzyni pozwoli
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.

Ostatnio edytowane przez Aurora Borealis : 03-06-2009 o 13:40.
Aurora Borealis jest offline