Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2009, 19:11   #15
Idylla
 
Idylla's Avatar
 
Reputacja: 1 Idylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znany
Dobra, postaram się cię jakoś złapać na gg albo ty mnie (7877427) :P Oczywiście, jeżeli chcesz przeprowadzić jakąś rozmowę. Dla mnie to nie problem, a przyda się małe rozliczenie Bernarda Nie ważne z czego, pokaże się po fakcie :P

No i już mamy za sobą drugi post, jak fajnie, nie? ;] Nie wiem, jak was, ale mnie nastraja to pozytywnie ^.^

Post powinien się pojawić do piątku w najgorszym wypadku w sobotę Zobaczymy, jak wolny czas dopisze.

EDIT
Miałam wrzucić post wczoraj, ale problemy z LI przeszkodziły mi skutecznie Dlatego na odpisanie macie czas do 14 czerwca XD

Trochę akcja nam się zawęziła i skomplikowała. Xilar, Brody i Kr1s3 musicie poczytać wszystkie fragmenty poza tym dotyczącym brata Alberta - Makuleke ma swoją własną misję, więc nie jest związany z całą akcją w lesie.

Nett walczy obecnie z przyjaciółmi Kr1s3 - to ci co napadli na księcia i resztę.
Brody (a właściwie jego ludzie walczą) z Aresem i Lie - Ares to postać Kr1s3, więc będziecie się musieli jakoś dogadać, co do jej przebiegu - rezultat jest taki, jak w poście - książę ucieka, więc mimowolnie Ares i Lie przegrywają...

Trochę to zakręcone, więc w razie problemów piszcie do mnie na PW Mam nadzieję, że jakoś to poukładamy :P A jak nie to się wymyśli co innego XD W każdym razie damy radę ^^
 

Ostatnio edytowane przez Idylla : 07-06-2009 o 11:28.
Idylla jest offline