Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2009, 00:29   #1
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
[Materiały] Nowy Świat! [Rycerska Rzecz II]

Jedna mała zasada tematu – to poletko MG. Gracze wrzucić tu mogą swoje posty tylko w dwóch wypadkach:
- Na moją prośbę
- By opisać wprowadzonego do gry bohatera niezależnego (przez „wprowadzenie do gry” rozumiem przede wszystkim nadanie imienia i osobowości jakiejś do tej pory nieistotnej postaci tła). Oczywiście nie musicie tu dodawać byłe majtka, który tylko potknie się na oczach waszej postaci, ale potencjalnych przeciwników czy sojuszników, zaciekłych dyskutantów bądź tajemniczych bohaterów związanych z własnymi wątkami waszych postaci – owszem.
Jeszcze jedna uwaga, odnosząca się przede wszystkim do umieszczanych tu przeze mnie materiałów – to, że znajdzie się tu opis jakiejś postaci czy lokacji nie oznacza tego, iż wasza postać wie o niej dokładnie tyle, ile napisałem. Są to informacje, do których w sposób w miarę prosty może dotrzeć – przez plotki, książki czy zwyczajne, dłuższe obserwacje, zależnie od przykładu.
Tu znajdziecie także, poza krótkimi notkami na temat bohaterów gry, informacje dotyczące miejsc, wydarzeń, religii i właściwie wszystkiego innego, co związane z sesją i aktualną w niej sytuacją. Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia do tych treści – zapraszam do komentarzy.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline