Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2009, 00:36   #18
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Jak obiecywałem niektórym w rozmowach prywatnych, sesja założona! Podobnie temat z materiałami dodatkowymi, po przeczytaniu samego pierwszego posta radzę i tam zajrzeć.

Teraz krótko, bo godzina późna.

Po pierwsze, trochę rolplejowania na początek. Poodgrywajcie, możecie odnieść się do sytuacji wcześniej przeze mnie opisanych, możecie sami powspominać drogę na statek, a przede wszystkim pozawierać nowe znajomości. Gracze, których wejście nie zostało opisane, bądź zostało bardzo skromnie - tak jak mówiłem w rozmowach z wami, ze względu na specyfikę waszych bohaterów sami wyreżyserujcie swoje wejście!

- Kiedy już będziecie pewni, że nie odpiszecie w tej kolejce, zaznaczcie jakoś mimochodem, co wasza postać zamierza robić przez najbliższe dni. Jeżeli nie doprowadzicie do żadnej szczególnej sytuacji, przeskoczymy parę dni.

- Wprowadzajcie bohaterów śmiało, zgodnie z wytycznymi podanymi w temacie z materiałami.

- I nie bójcie się rozmawiać z BNami. Jeżeli chcecie od nich konkretnych odpowiedzi na tematy, o których opowiedzieć może wam tylko MG - zadajcie pytania w poście, ja odpowiem (poza kolejką, ot, jakiś krótki pościk wrzucę ). Jak chcecie po prostu pogadać - sami możecie całą dyskusję opisać. Tylko bez przesady.

No, to chyba tyle.

Miłej gry!

Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline