Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2006, 18:13   #1
MistrzGry
 
Reputacja: 1 MistrzGry ma wyłączoną reputację
[DnD] Rekrutacja

Witam!

I jeszcze przygoda z kręgu fantasy, choć w nieco innym stylu, niż ta, którą prowadzę w Aphalonie. Tym razem system to Dungeons & Dragons 3 Edycja.

Krótki opis fabuły: każdy z członków drużyny kiedyś mieszkał w zwykłym świecie fantasy (jaki to świat - pozostawiam wam do wyboru; może być zupełnie inne uniwersum - wymyślone, lub np. Barsawia, świat Warhammera etc. - bez znaczenia, ważne żeby to określić). Niestety, w wyniku zawirowań magii cała drużyna znalazła się na innym planie - tam się poznaliście. Każdy chce powrócić do swojego świata, jednak zadanie wydaje się trudne. Zorientowaliście się co zaszło, i co trzeba zrobić. Otóż znaleźliście się w wymiarze o małej powierzchni - zaledwie kilkadziesiąt kilometrów. Z tego większą jego część zajmuje ogromna metropolia, zamieszkała przez miliony (!) mieszkańców, z wysokimi budynkami. Całym tym planem zarządza potężny władca-bóg, a wspomagają go w tym trudnym zadaniu urodzone przez niego dzieci pół-bogowie, o wiele potężniejsi od zwykłych śmiertelników. Wasz cel - dostać się do katedry w środku miasta, w której rzekomo w najgłębszych piwnicach ukryty jest portal, pozwalający na wędrówkę po planach. Jak to zrobicie - nie wiem (hahaha), nie mój problem już

Postacie - standardowe zasady tworzenia postaci do DnD 3 edycja. Wszystkie profesje dozwolone, z tym, że nie pozwalam na grę gnomami. Poproszę w takim schemacie wysłać postacie na PW: Imię, Świat rodzimy, Krótki opis, współczynniki wg. zasad DnD 3ed.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy. Mam nadzieję, że wymyślone przeze mnie uniwersum (choć małe) was zaciekawi.
 
MistrzGry jest offline