Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2009, 22:41   #5
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Wojownicy spojrzeli po sobie i obniżyli broń do gruntu. Nie ruszyli jednak z miejsca by nie wzbudzać podejrzeń przeciwnika z kuszą.

- Jestem Hans von Schwerin. To mój kompan w podróży i przyjaciel Bern Kuftsos z Reiklandu.
– Na te słowa Hess splunął obficie w ziemię.

- Panowie wybaczą, ale nie dosyć, że jeden z was ma bynajmniej tępe imię, to drugi w dodatku jest z Reiklandu. Podajcie mi chociaż jeden rozsądny powód do darowania wam życia. – Edgar wiedział doskonale, że jego kompan od słabego piwa nienawidzi tylko jednego bardziej – widoku nędznego reiklandczyka.

- Widzę, że humory dopisują. Chyba się nie zrozumieliśmy Panowie. Jestem Hrabia von Schwerin. – Na te słowa pokazał rodowy sygnet na palcu swej dłoni. – A to Herr Bern Kuftsos. Znany w Middenlandzie i Reiklandzie prawnik i szanowany w Imperium śledczy. Jesteśmy tu z polecenia wysoko postawionych osób. Jeśli choć włos spadnie nam z głowy, to odpowiecie za swoje czyny szybciej niż wam się wydaje. Czego tu szukamy to nie wasza sprawa.
 
DrHyde jest offline