Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2009, 12:53   #25
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Smoki są dość spore.... długość około 60 metrów, wysokość około 25


poprzedni post który niechcący skasowałem

Teraz nie rozumiem... np. gobliny są popularne i np. klan czerwowijów w liczbie 50 jest Twoją świtą... Specjalizacja klanu to np. walka na dystans (specjalizacje klanu przyjdą z czasem jak i ich nazwy, chyba, że ktoś chce mieć od razu nazwę dla swoich podopiecznych to śmiało ). Jeżeli chodzi o liczbę stworzeń które są z Tobą to liczbą ich jest 50 na początek.

@załapałem teraz Jeżeli zginie wam kilka pachołków to będziecie mogli liczyć na to, że straty zostaną uzupełnione. Przygarniecie inny klan albo może przyjdą jakieś inne klany i połączą się w jeden... Będziecie musieli kombinować. Jeżeli chcecie to możecie napisać, że połowa waszych sług to rodzaj żeński waszych minionów, wtedy będziecie mieć stale uzupełniane szeregi . Jednak, żeby zbalansować rozgrywkę to postacie żeńskie np. goblinów, które będą rodzić gobliniątka, nie będą mogły walczyć z powodu ciąży :]

edycja właściwa:

Przypominam, że został tydzień ja nie gryzę, mam kilka kart i nadal zapraszam. Jeżeli będzie sporo kart, dobrych kart ale takich naprawdę dobrych kart to zwiększę ilość smoków do 5-6
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline