Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2009, 20:07   #23
Altair Ahmed ibn Alahad
 
Altair Ahmed ibn Alahad's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputację
Czołem,

Choć to pewnie nie miejsce na to ( tak tak wiem czytałem regulamin ) przedstawię się iż mam na imię Mateusz. Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość. To jednak nie oznacza iż jestem zielony w "te" klocki. Jestem zainteresowany sesją. I mam 2 pytania.
1. Z pierwszego postu wynika iż akcja będzie się działa w dość odległej przynajmniej z mojej perspektywy wiekowej przyszłości. Czy będzie to rzeczywistość a la Star Wars, czy też może a la doom 3. W znaczeniu jak bardzo futurystyczny będzie sprzęt z którego korzystamy oraz otoczenie w którym obracać się będziemy.
2. I drugie pytanie. Czy jest możliwość grać postacią która będzie świrem. No może nie taki do zamknięcia w oddziale zamkniętym, ale która będzie miała lekkie, ale też znaczne odchyły od normy. O odp proszę tu w temacie, zaś koncepcją podzielę się z GM'em na osobności

Pozdrawiam
 
Altair Ahmed ibn Alahad jest offline