WÄ…tek: [Autorska] Aurora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2009, 20:39   #25
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
No i co ja mam teraz zrobić. Dwie godziny pisania początku sesji, już mam ją zakładać a tutaj okazuje się że nowy chętny. Cóż... Obiecałem że sesja rozpocznie się w piątek i tak też się stanie. Proszę przy tym Administratorów o nie przenoszenie wątku do archiwum, przez najbliższe dwa tygodnie od teraz. Pomimo tego że sesja rusza dzisiaj. Wciąż będzie możliwość dołączenia do niej.
Co do pytań
1. Nie będzie to na pewno Star Wars a już tym bardziej Doom. Przede wszystkim chcę się skupić na eksplorowaniu galaktyki i sytuacji na statku nie na walce. Chodź oczywiście takowa również się będzie zdarzać

Co do drugiego pytania aalleekk odpowiedział na nie bardzo dobrze.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline