Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2009, 08:28   #76
Buzon
 
Buzon's Avatar
 
Reputacja: 1 Buzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie coś
Raincallerze czekam na posty każdego gracza. Jakbyś czytał posty każdego gracza to byś wiedział, że Keitaro dostał bonus ode mnie i zaczął oddychać także przez plecy:P. Co do twojego posta możesz napisać mi tu czy na PM czy będziesz opisywał swoje zamiary czy nie? Bo i tak musisz wykonać swój rzut jeśli nie na udział w walce to na schronienie się itp. Co do twojej Transformacji to jakbyś czytał swojego posta uważniej to wytrzymasz o wiele dłużej niż normalnie bo nad Tobą zaczynają przejmować "Dzikie Żądze".Spokojnie wytrzymasz z nimi od końca walk no chyba, że zginiesz wcześniej.

Wszyscy:
Podpowiedź: Tutaj wiąże się mała zagadka, dla osoby, która wejdzie na jej trop to dodatkowe pkt. doświadczenia. Jeśli trafi w samo jej sedno to ma szanse jako pierwsza zdobyć kolejny poziom. U mnie najwyżej ocenianie jest zachowanie i spryt graczy a nie ciachanie potworków.

Oraz prawdopodobnie będziemy mieli gracza, który zastąpi Keitaro. Ale nie wszystko jest pewne
 
__________________
" Przyjaciel, który wie za dużo staje się bardziej niebezpieczny niż wróg, który nie wie nic."
GG 3797824
Buzon jest offline