Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2009, 12:36   #528
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Chyba brakuje nam kogoś, kto autorytatywnie podjąłby decyzję za wszystkich. Z przekomarzanek doszliśmy, że Anzlem chce wyjść, Phaere, choć tego nie wypowiedziała, również. Nie wiem co zrobi Nathiel.
Może więc ustalmy taki ogólny zarys dalszych działań w komentarzach, skoro postacie średnio się dogadują. Tzn. Co prowadzona postać zrobi i ewentualnie jakie inne miejsce preferuje na nocleg. Do wyboru z tego co się orientuje mamy zamieszkała wieże gdzieś w oddali, trzypiętrowy budynek z czerwonej cegły(też kawałek do przejścia), inne okoliczne ruiny mniej lub bardziej podniszczone, świątynię (gdzie raczej nie odpoczniemy). Ewentualnie przycupnąć możemy gdzieś pod chmurką np. przy murach. Jeśli nasze pomysły będą sprzeczne pozostaje dalsza rozmowa już w sesji, jeśli podobne każdy będzie mógł założyć, że tam właśnie się udaje grupka i opisać przejście+czynności wykonane już na miejscu.

Gdyby nie brak światła Anzelm pewnie poszedłby do piwnic,ale tak nie widzę furtki jak znalezienie nowego lokum. I będzie to raczej któraś z ruin w niedalekiej odległości od tej strażnicy.

Nie pisałem o tym, (bo akcja toczyła się dość wolno, a i wyjazd Sayane nie prognozował przyśpieszenia), ale jestem w trakcie zakończenia semestru/sesji egzaminacyjnej więc trochę nie miałem ostatnio czasu na śledzenie sesji. Ale zaczynam nadrabiać zaległości
 
Glyph jest offline