Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2009, 20:39   #30
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Parę pytanek

1. Jak to jest ogólnie z ciałem smoka? Są zmiennocieplne, stałocieplne, możemy wybrać? A jeśli są (nie daj Boże, mam już obrazek ) zmiennocieplne, to mogą mieć futro?

2. Smok może sam z siebie mieć zdolność zmniejszania swojego rozmiaru? Bo jednak trudno upchnąć takie bydle na spotkaniu rady królewskiej…

3. Bardzo by przeszkadzało, gdyby jeden smok nie miał w ogóle kultu, a jedynie zaufanego przyjaciela, który byłby bardzo silny? Chodzi mi o to, czy rezygnując z barda, sługusów itp. i dając ekwipunek owemu generałowi, można wykreować herosa?

4. Pytanie związane z powyższym. Jeśli smok nie ma kultu, to część rozgrywki dla owego smoka może obfitować w politykę? Trochę się boję, że gdy wszyscy będą hodować w swoim lochach silniejszą generację orków czy innego zielonego okropieństwa smok bez sekty mógłby zostać w tyle.
 
Kaworu jest offline