Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2009, 08:04   #1677
Deviler
 
Deviler's Avatar
 
Reputacja: 1 Deviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputacjęDeviler ma wspaniałą reputację
Pomyślałem sobie, że po 2 latach posiadania konta mogę się w końcu przedstawić
Na imię mam Daniel i jestem miasta o dźwięcznej nazwie Łódź. Interesuje się... Trudno właściwie powiedzieć. Właściwie to do wszystkiego w większym lub mniejszym stopniu mnie ciągnie. Najdłużej chyba rozwijam moje zainteresowanie RPG, ku ogólnemu zdziwieniu oraz japońską kulturą audiowizualną i jej pochodnymi, czyli Mangą i Anime. Mogę jeszcze dodać, że zdarza mi się popełnić jakieś twory literackie zarówno prozą jak i wierszem, czasem jakieś piosenki, itp. Na forum 2 lata temu trafiłem jakimś cudem, którego sobie nie mogę aktualnie przypomnieć. Nie popełniłem wówczas pierwszego kroku w kierunku aklimatyzacji - dołączenia się do jakiejś rekrutacji i prawdopodobnie z tego powodu zniknęło mi się na jakieś... 2 lata. Niedawno wróciłem zaproszony do jednej sesji bogatszy o jakieś kilka lat grania w różnorakie PBF'y na podstawie wielu różnych światów(najczęściej storytelling na podstawie określonych tytułów anime).
Moim ulubionym systemem jest oWoD w szczególności system Mag: Wstąpienie. Idąc dalej w tej kolejności lubię również bardzo Wilkołaka: Apokalipsę i trochę Wampira: Maskaradę. W inne tytuły Świata Mroku nie miałem okazji grywać, toteż nie byłem w stanie wyrobić sobie określonego zdania.
Z innych systemów, które grałem mogę wymienić:
Warhammer FRP 1ed, Warhammer FRP 2ed, Neuroshima, Monastyr, Call of Cthulhu,podstawkę nWoDa, Star Wars d20 oraz trochę autorskich systemów, które były mniej lub bardziej udane.
Mam szczerą nadzieje, że nikomu nie zajdę pod skórę... Za bardzo.
 
Deviler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem