Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2009, 21:08   #17
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Gettorze, Alaronie.

Obaj postępujecie zbyt pochopnie opuszczając sesje, w których graliście do tej pory. O co poszło, nie ma znaczenia. Nie zaistniał jeszcze taki spór, dla którego nie istnieje kompromis. Po prostu miast decydować od razu proponuję się z tym przespać i sprawę dogłębnie przemyśleć. Działań pod wpływem impulsu możecie rychło żałować. Na następny dzień możecie pomyśleć coś w stylu "W mordę! Jaki ja głupi byłem". Miałem swego czasu dwa ostre spory z Alaronem, ale jakoś się na siebie nie obraziliśmy, a ja z sesji nie odszedłem. Sam Gettor zresztą nawoływał do pokoju, a wątpię żeby tamten spór był gorszy niż ten mający miejsce między wami.

Taki jest mój apel. Nawołuję do zawarcia porozumienia i puszczenia tego w niepamięć pod czym podpiszą się też pewnie pozostali współgracze.
 
wojto16 jest offline