Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2009, 21:50   #18
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Znowu nie zrozumiałem, trudno. Myślę, że wasz MG wykrył taboreta i nie będzie go żałował. Gratuluję temu Panu odkrycia, bo sam o tym do pewnej chwili się wiedziałem.

Nie mniej jednak ja również mam rację, co przyznał arbitraż (oczywiście nie w pełnym tego słowa znaczeniu), więc ustąpić nie zamierzam, tak jak nigdy nie ustępowałem wtedy, kiedy choć w połowie tkwiła moja racja, a to, iż moje tłumaczenie pozostawia trochę do życzenia, to już inna sprawa.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline