Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2009, 23:37   #261
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Te Pan pominął, że przy poprzednich "wymianach zdań" miałem całkowitą rację lub w zatrważającej większości, a dzisiaj po części się myliłem, po części miałem rację.

Różnica między tym Panem, a mną jest taka, że ja przyznaję się, iż nie całkiem wszystko co powiedziałem było racją. Ba! Nawet zrobiłem dwa czy trzy przeoczenia logiczne, czego bez nerwów bym nie zrobił i przyznaję się do tego.
Ten Pan nie umie jednak przyznać, że pewne stwierdzenie było oczywiste tylko w jego głowie i nie potrafi tego nawet zauważyć pomimo moich słów, które padły 23 maja: "to co z tą drugą częścią?" oraz "dalej nie rozumiem".

Różnica między tym Panem, a mną jest taka, że choć ja, w moim tłumaczeniu, wiele rzeczy rzeczy pomijam, uznając za oczywiste, kiedy dla innych nie jest, ja potrafię się do tego przyznać, bo wiem, że to tylko i wyłącznie moja wina. Cóż, przecież człowiek, z którym rozmawiam nie jest jasnowidzem...

Teraz jednak, na trzeźwo, dodam jedynie tyle, że nie tylko ja zachowałem się po chamsku. Różnica jest taka, że ja się do tego przyznaję...

EDIT: Oczywiście wytłumaczę się, żeby nie było, iż zawsze zachowuję się jak cham. Moje słowa bywają ostre, jak w potyczce słownej z Wojtem, ale w ten sposób co dzisiaj, zachowuję się... raczej bardzo rzadko, by nie rzec, że zdarzyło się nie więcej razy w całym życiu, niż można to policzyć na palcach jednej ręki. Dodajmy, że nigdy w innych sytuacjach jak "skrajne wycieńczenie" lub choroba.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 11-06-2009 o 00:11. Powód: Brak całkiem znaczącego cudzysłowiu :)
Alaron Elessedil jest offline