Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2009, 00:17   #262
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Alaron, pragnę zwrócić Twoją uwagę na to od czego to się zaczęło - od Twojego mylnego przedświadczenia że wcześniej w całości odpowiedziałeś na pewne pytanie, które z kolei wynikało z faktu iż to stwierdzenie:
Cytat:
Napisał Gadu-Gadu
Gettor
2009-05-23 23:47:23
tak!
2009-05-23 23:47:29
pierwsza paczka PD poszła

Alaron
2009-05-23 23:47:31
ha!
2009-05-23 23:47:39
pierwsza?
2009-05-23 23:47:43
to ile ich jest?

Gettor
2009-05-23 23:47:47
dwie
nie zabrzmiało równoznacznie ze stwierdzeniem "dobra, odpowiedziałeś na pierwszą połowę zagadnienia. Czas na drugą.". Tutaj faktycznie jest moja wina i faktycznie wcześniej upierałem się że jest inaczej - z nerwów.

Oficjalnie również się przyznaję do zachowywania się jak cham i to również z nerwów - mam nadzieję że niektóre osoby wiedzą że zazwyczaj tak się nie zachowuję.

W kwestii tego, iż napisałeś że nie rozumiesz... sprawdź archiwum gg jeszcze raz - pisałeś że nie rozumiesz, to dawałem podpowiedzi aż w końcu zaczęło coś iskrzyć, byś (chyba) tuż przed udzieleniem prawidłowej odpowiedzi stwierdził że musisz iść spać.

Co zaś do pierwszego zdania to nie wiem czy wiesz, ale kiedy z kimś się nie zgadzasz to bardzo szybko się denerwujesz - ty, a następnie ja, bo mi się siłą rzeczy udziela. I jak w takim stanie mieliśmy do czegoś konstruktywnego dojść? Przyznaję teraz, na chłodno, że w tamtych przypadkach miałeś rację - dlatego ustępowałem.
Jednak dzisiaj po prostu przeszedłeś samego siebie.
 
Gettor jest offline