Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2009, 10:23   #21
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Dajcie spokój. Kłócicie się o jakieś głupoty. Alaron ma gorączkę, więc to w pewnym stopniu usprawiedliwia chamskie zachowanie (a zakładam, że takie było). Oczekiwałem po was obojgu większej dozy zdrowego rozsądku i jednocześnie rozumu. To tylko sesja rpg,zabawa, a nie sprawa życia i śmierci. Wykłócając się o takie drobiazgi nie wiem co próbujecie sobie udowodnić i podejrzewam, że sami tego nie wiecie. Sam już kilka razy zacząłem kłótnie, ale zawsze je kończyłem, gdy przejrzałem na oczy i powiedziałem sobie: "O co ja w sumie teraz walczę?". Odpowiedź była oczywista: o głupoty. Obecnie nikt spośród moich dawnych wrażych rozmówców nie ma do mnie żalu, a ja do nich (no, do dwóch osób wciąż mam żal mimo, że od jednej z tych sytuacji minęły już jakieś dwa lata, a od drugiej ponad pół roku).

Weźcie się w garść i nie pozwólcie żeby owe głupoty kierowały wami nadal.

To wszystko co mam do powiedzenia w tej kwestii. Teraz kompletnie odcinam się od tej sprawy.
 
wojto16 jest offline