Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2009, 11:29   #115
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Co do postu Toma Atosa - udało wam się pokonać wszystkich przeciwników i nikt nie uciekł

Gdyby tak było mielibyście teraz na głowie całe orcze plemię, więc proszę o sprostowanie, albo potraktuję to poważnie



Zasugerowana prawdopodobnie przez crpg - powiedziałam Suarrilk, ze mikstury lecznicze w D&D są w kolorze czerwonym. Sekal zwrócił mi uwagę na ten błąd (są mleczno niebieskie ) Moja wina, przyznaję się do niej z pokorą.

Możemy teraz ustalić czy zgadzacie się by zostawić to w tej sesji bez zmian i dalej za mikstury lecznicze uznawać te w kolorze czerwonym, czy dostosujemy się do systemu

Mnie osobiście bardziej pasują czerwone Mówię o tym jednak byście przez moją pomyłkę nie mieli problemów w innej sesji, w której reguły przestrzegane są bardziej skrupulatnie
 
Eleanor jest offline