Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2009, 23:52   #17
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Altair Ahmed ibn Alahad Zobacz post
Prosił bym GMa o dokonanie drobnych zmian w mojej KP. Mianowicie o ile to możliwe o usunięcie nazwiska. To dopiero początek sesji wiec sądzę iż nie powinno z tym być problemu. Druga sprawa z którą chciałbym się zwrócić to avatar. Mam dodać go sam czy robi to GM

-A-
W KP nie ma nazwiska, w nazwa gracza wpisałem tylko "Altair".
A to, że w karcie pisze karta "Altair Ahmed ibn Alahad" to sprawa tego, że taki jest twój nick (chyba że mówię o czymś innym, niż ty :P ).

Cytat:
Napisał Mivnowa
A ja znów w kwestii organizacyjnej. Bynajmniej nie czepialstwo, po prostu chciałbym zoptymalizować rozgrywkę.

Cytat:
5. Swój kolejny post piszemy po upływie jednej pełnej rundy (cyklu), tj. dopiero po poście MG, który jest odpowiedzią na post ostatniego z graczy (czyli zanim znów napiszemy my, muszą jeszcze zdążyć napisać wszyscy inni gracze, a całość zakończyć wypowiedź MG).
Dla przykładu, grają gracze: 1, 2, 3, jest też MG. Jedna runda dla gracza 1 (czyli moment po którym może on znowu napisać post) to np.: 1 2 3 MG, albo 1 MG 2 3 MG, czy 1, 3, MG, 2 MG.
6. Nie ważna jest kolejność postów graczy wewnątrz rundy, nie musimy czekać na innych graczy w obrębie rundy (dzięki temu nie jesteśmy blokowani przez kogoś innego).
Czy jest to zasada (5), mająca charakter dogmatu?
Jeśli chcesz czasem dopisać coś, co nie wpływa bezpośrednio na fabułę, to ok. Zasadę wprowadziłem, by nie powstała przesadna dysproporcja (jeden gracz pisze o swoich kolejnych dziesięciu posunięciach, reszta nie nadąża, przez co wydaje się, że prowadzę sesję z jedną osobą).
Poza tym będę starał się wprowadzać posty posuwające do przodu fabułę dla wszystkich graczy (nie mówię o pobocznych sprawach z pojedynczymi graczami) na zakończenie pełnej rundy, czyli tak, by każdy z graczy choć raz zareagował na zmianę fabuły i miał możliwość zareagować, bądź zrobić coś względem pozostałych w tym samym czasie, co reszta.

Cytat:
Napisał Komtur
Drogi Mistrzu Gry w twym ostatnim poście wystąpiła pomyłka. Jest napisane Komtur, a powinno być Zoran.
Tak, wybacz już zmieniam (coś nie tak z moim rozróżnianiem imion graczy i postaci dzisiaj).
 
Only The Shadow jest offline