Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2009, 14:02   #19
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Altair Ahmed ibn Alahad Zobacz post
Już sam się obsłużyłem.
I jeszcze jedno czy ten ostatni twój post to post kończący turę. Pytam bo nie widzę w nim nic o mojej postaci. Nie chcę się wtryniać w nieswoje miejsce i psuć kolejki. Wniosek czy teraz po tym poście mamy już odpisywać czy jeszcze nie. Konkretnie mam tu na myśli siebie.
Nie odpisywałeś trochę, więc napisałem post przesuwający obrady trochę dalej (bo ty już doszedłeś do domu Rady, jak reszta). Teraz najlepiej byś napisał ty (tylko nie mów przed Worennem, zrób coś innego, chyba, że chcesz się wciąć w kolejkę mówców :P ).
 
Only The Shadow jest offline