Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2009, 16:36   #21
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Altair Ahmed ibn Alahad Zobacz post
Przygotuję posta w wersji roboczej. I poczekam na Worrena i ewentualnie dokonam poprawek. Na raz następny proszę jednak Gma o odrobinę cierpliwości. Ja na pewno odpiszę na czas, a jeśli miałoby tak nie być to za wczasu uprzedzę
Nie ma sprawy, nie chodziło mi o czekanie, tylko o to, że wszyscy już do domu Rady dotarli, rozpoczełem więc obrady.
Przyznam może, chciałeś coś jeszcze zrobić przed rozpoczęciem narady a po zajęciu miejsca poza tym co już było napisane i mogłem jeszcze trochę poczekać. Jeśli to ci przeszkadza, będę zawsze czekał na posta, nawet jak wszyscy się zgromadzą etc.
 
Only The Shadow jest offline