Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2009, 22:05   #29
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Tydzień minął nadspodziewanie szybko, a ja otrzymałem 4 odpowiedzi. Szczerze mówiąc jestem tym zaniepokojony, bo skoro przy drugiej turze już nie macie czasu odpisać to jak mam doprowadzić tą sesję do końca?
Coż, zobaczymy, tymczasem podaję konkrety:
1. Midnight usprawiedliwiła się na gg i napisała również że może w ogóle nie znaleźć czasu na sesję, ale zobaczymy jak się sprawy potoczą. Warna nie dostaje.
2. Keyci również pofatygowała się z usprawiedliwieniem i również nie dostaje ostrzeżenia.
3. Col. Frost, Sulfur, Vivianne i Zielin odpisali i dziękuję za Wasze posty.
4. Lecz Callisto, deMaus i Mizuichi niestety nie zdążyli(?) odpisać i nie usprawiedliwili swojej nieobecności więc dostają pierwszego Warna. Macie jeszcze dwa do wykorzystania i mam nadzieje że nie będziecie z nich korzystać...
5. Jutro, najpóźniej we Wtorek powinien pojawić się mój kolejny post. Uprzedzam że mocno ruszę fabułę do przodu, więc będzie pisania ^^
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline