Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2009, 22:28   #1
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
[komentarze]Tabula Rasa

Witajcie!
Udało mi się napisać w końcu pierwszego posta - niestety nie wszystko poszło tak jak planowałem (za duże ambicje, za mały talent) ale i tam mam nadzieję że nie jest najgorzej.
Zapraszam wszystkich do komentowania i, może nawet bardziej, krytyki - jest to pierwsza sesja pbf jaką prowadzę więc gdyby coś było nie tak obiecuję poprawę .

Przypominam też o możliwości wysyłania sugestii co do świata gry jak i przebiegu całej sesji przez wszystkich forumowiczów. Byłoby też dobrzy gdyby ci Gracze którzy tego nie zawarli w kartach postaci dosłali mi na pw kilka zdań o celach, dążeniach i planach na przyszłość ich postaci.

Jeszcze dla wyjaśnienia - jak pewnie część z Was zauważyła zamiast szóstki podanej w rekrutacji gra siedem osób. Po prostu dostałem jedną kartę dosłownie w ostatniej chwili i żeby nie zmieniać podanego wcześniej składu powiększyłem liczbę graczy.

Bawcie się dobrze
 
Potwór jest offline