Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2009, 23:45   #90
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Nareszcie jest post. Serdecznie przepraszam wszystkich moich graczy, zwłaszcza nowych, że to tak długo trwało. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poza moim lenistwem. Teraz jednak udało mi się zmobilizować i mam nadzieje, że pójdziemy dalej szybszym tempem.

Witam nowych graczy homeosapiensa i MrYasiuPL i jednocześnie żegnam gracza Anzaku, który stwierdził, że niestety zabraknie mu czasu, żeby dalej uczestniczyć w sesji. Życze miłej zabawy.

Informacje parafialne...
Matyjasz nie chciało mi się rozbijać waszej rozmowy na dwa posty czekając aż odpowiesz. Jak napiszesz post w którym podasz imie "poszukiwanej" postaci to zeedytuje mój post.
Ghos. Twoja postać jest w stanie upojenia alkoholowego znanego pod nazwą "Śmierdzący Ochlapus" a dokładniej "To było tylko kilka piwek, panie oficerze". Oznacza to że zachowujesz się w miarę normalnie, ale szybkość twojej reakcji jest obniżona. Otrzymujesz modyfikator -30 do testów WW, US, Zr i Int. ( mówię to jakbyś nie posiadał podręcznika, albo nie chciało Ci się zajrzeć )
Petros: co do dokładnej rozmowy z elfem to zapraszam na gg ( jak będziesz chciał) jesteś trochę przed resztę ekipy w czasie, więc możesz przez pewien czas zbytnio się nie ruszyć, za co przepraszam
Tadeus, Kerm, Matyjasz: w razie chęci rozpoczęcia walki proszę najpierw o wiadomość na PW
Xeper: w mieszku znajduje się zaległe wam pieniądze ( zależnie od tego czy przyjmiesz zakład czy nie) plus 5 złotych koron dla Gnordiego i 15 wygranej Scharma
MrYasiuPL: Ty wiesz co masz robić i niech to narazie zostanie między nami
Homeosapiens: Masz pełną dowolność, pamiętaj jednak, że jest godzina policyjna ( Twoja postać o tym wie)

To wszystko co chciałem napisać. Do pracy rodacy
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline