Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2009, 22:17   #18
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Mein Kampf nie jest paranormalna a też została zakazana o.O''

Cytat:
Ciekawe ale mam pytanie czy te teksty są napisane pod Zew Cthulhu czy Zew jest oparty na tych tekstach? Inaczej mówiąc czy są to oryginalne tłumaczenia? Podobnie jest z księgą Nood i systemem wampir(nie wiem czy tak sie dokładnie pisze). Osobiście uważam księgę Nood za totalne bzdury pisane pod system.
Levercraft był chorym psychicznie schizofrenikiem i pisał książki na podstawie swoich wizji. Przypuszczalnie zażywał też silne narkotyki. Pod wpływem przeogromnego natchnienia sam pisał księgi takie jak "Necronomicon", wymyślał ich historię, twórców itd, i później żekomo na ich podstawie pisał swoje opowiadania. Zdolności i fantazji nie można mu odmówić.
Miałem cały Necronomicon na kompie. Loveraft napisał go tak realistycznie, więc dopóki się nie zagłębiłem w temat, byłem przekonany,że to coś autentycznego. Opisywał tam np magię przywołań zmarłych polegającą na tym, że sumeryjscy kapłani przecinali ośmiocentymetrowe larwy motyli na pół i wyciskali z nich wszystko na żywca prosto do swoich ust Potem palili kokonki, wdychali tego opary, itd. Wszystko było mocno masakryczne.
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 15-06-2009 o 22:23.
darlar jest offline