Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2009, 01:50   #15
madman
 
madman's Avatar
 
Reputacja: 1 madman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemu
Cze, Ratkin . Wygląda na to, że o Tygrysa będziesz musiał zawalczyć z Highlanderem. Poza tym, o jakiekolwiek miejsce trzeba teraz będzie walczyć bo już wstępnie mam razem z Tobą sześciu chętnych. W takim wypadku mogę już wstępnie podać koniec rekrutacji. Powiedzmy na razie, że do końca czerwca a jeżeli zajdzie potrzeba to dam więcej czasu.

Durendal, witam i zapraszam serdecznie. Cieszę się, że podobał się kawałek z GITS, na przestrzeni całej sesji mam zamiar zasypać was kawałkami z moich ulubionych Anime, mam więc nadzieję, że muzyką Was nie zanudzę.
Odnośnie pomocy z kartą to postaram się pomóc na tyle na ile czasu mi starczy. Jeżeli ktoś ma pytania względem mechaniki to walcie na PW. Mam co prawda gg również (6399166), ale raczej ciężko mnie tam złapać.

MigdaelETher, dzięki za kartę.

EDIT: Mam nadzieję, że przy tworzeniu postaci Kuei-jina nie zapomnicie również o waszym Wu jako o całości. Będzie ono ukierunkowane na Centrum i będzie miało Strukturę władzy gdzie postać Yumiko będzie miała tytuł Matki. Kwestie wspólne jakie będziecie musieli dograć między sobą i zemną to:, Nazwa, Nushi (swoją drogą polecam), Rytuały, Historia, Zwyczaje i Zaprzyjaźnieni ludzie. Na temat Dworu do którego należeć będziecie to opiszę go szczegółowo w przyszłości i podam na PW.
Dobrze by było aby wasze Nushi było w miarę silne, ja ze swej strony (a raczej ze strony Yumiko) dodam na ten szczytny cel parę punktów. Reszta zależeć będzie od was. Szczególnie dla kogoś z Pieśni Cienia lub z kierunku Yin powinno mieć to szczególne znaczenie .
Pozdrawiam.
 
__________________
D&D is a Heroic Fantasy.
Not a Peasant-oic Fantasy.
Know the difference.
Feel the difference.

Ostatnio edytowane przez madman : 16-06-2009 o 02:27.
madman jest offline