Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2009, 12:24   #44
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
OOooo jest sesja w Cormyrze!!! Hip Hip Hurrrrra!! Nie mogę tego przegapić!! Powiedz mi tylko czy można zagrać Wojennym Magiem Cormyru na usługach jego królewskiej mości? I nie chodzi mi to o klasę prestiżową tylko faktyczny statut postaci w świecie? Say yes! Może mógłbym zagrać tą 'pomocą z zewnątrz'? Jeden z wojennych magów przysłany z Arabel albo z innego miasta Cormyru - szczerze mówiąc myślałem kiedyś nad taką postacią mocno i miała pochodzić z Dhedluk ale to można łatwo zmienić. Normalnie, jeśli się nie zgodzisz to chyba na siłę będę się musiał wprosić Całą swoją DnD-owską karierę marzyłem o sesji w Cormyrze

EDIT
Cytat:
Napisał Highlander Zobacz post
Ty się śmiej. Jak patrzę na przedstawiane mi koncepty na komunikatorze, to wychodzi po prostu zoo. Drużyna wygląda bardziej jak katalog zagrożonych gatunków niż grupa poszukiwaczy przygód.
Ups... powiem szczerze, że teraz jak zacząłem czytać wszystkie odpowiedzi zainteresowanych to trochę mnie bardzo niepokoi powyższe stwierdzenie. Ludzie to ma być w końcu Cormyr a nie głęboka dżungla Chult Sierak, Famir - proszę powiedzcie mi że nie robić power postaci całą frajdę by to zepsuło bo nie chciałbym, żeby tak cudnie zapowiadająca się sesja o której od zawsze mi się myślało z kręcącą się w oku łezką zamieniła się w rąbanke. Sorry jeśli się poczuliście urażeni, ale graliśmy razem raz tylko i tak mi jakoś to w pamięć zapadło, że tam cały skład miał mega koksy zrobione.

Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Ja się natomiast zastanawiam nad psionem lub warmage'm (z czasem może wojenny czarodziej Cormyru). Tylko coś prestiżówek mało ciekawych dla psiona jest :/
Hej Qumi - you wanna fight ha? Chyba, że będzie nas dwóch

EDIT 2: W jakich latach toczy się akcja i gdzie dokładnie znajduje się to miasto przez Ciebie wymyślone? Jakbyś chciał to mam bardzo fajną mapkę całego Cormyru to mogę Ci podesłać na maila.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 16-06-2009 o 12:45.
Cosm0 jest offline