Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2009, 13:30   #49
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Z tego co pamiętam, sesja o której mówisz, nazywała się Zaćmienie, drogi Cosm0. Wiem, ponieważ ja też tam grałem. Prowadził ją świętej pamięci obywatel WitchDoctor, który otrzymał bana na tym forum, podobnie jak cała śmietanka z Bissel, która przybyła do naszego skromnego przybytku aby siać ferment. Teraz zaś owy WD założył sobie drugie konto o nazwie Fenix, grając ze swoją partnerką Suriyel w sesję oWoD, obchodząc tym samym restrykcje forumowe i moderaturę. Myślałem, czy nie powiadomić o tym odpowiednich władz forumowych, jednak nie mam żadnych dowodów prócz loga z gg ^_^. Dosyć jednak wspomnień o dobrych, starych czasach.

Oczywiście Cosm0, zapraszam Cię serdecznie. Chciałbym jednak zaznaczyć, że wolałbym uniknąć powiązań z władzami. Jednakże Twój koncept wydaje się ciekawy, zaś grupie przydałby się ktoś, kto mógłby zabłysnąć stasusem społecznym, nie zaś mieczem. Masz więc moje przyzwolenie, jednak tylko pod względem aspektu fabularnego. Wymagania klasowe musisz spełnić mechanicznie.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.
Highlander jest offline