Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2009, 21:12   #36
Altair Ahmed ibn Alahad
 
Altair Ahmed ibn Alahad's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputację
Altair był lekko rozgniewany wypowiedziami Dumara.Był Pół Elfem, ale to niczego nie zmieniało. Tak samo zależało mu na ludziach w wiosce mieszkających, jak każdemu innemu. Krew w jego żyłach płynąca nie miała większego znaczenia. Elf miał wielką ochotę wyskoczyć przez zgromadzenie wzorem swego ojca który pewnie by tak postąpił i zrobić użytek z pięści, ale wiedział że to by nic nie dało. Kijem nie zawróci się rwącej rzeki. Tak samo nie zmieni się podejścia ludzi pokroju Dumara. Wstał więc powoli z opuszczoną głową. Pokręcił nią powoli. Podniósł zwolna i utkwił płonący wzrok w Dumarze, po czym patrząc na niego odezwał się.
- Jest mi bardzo przykro – tu wzrok przeniósł na ogół ludzi zgromadzonych na radzie – że moja osoba jest w taki sposób poczytywana. To przykre, ale jakoś niewątpliwie przyjdzie mi z tym żyć. Westchnął po czym rzekł.
- Ehh nie to jednak jest celem i sednem naszej rozmowy. Jeśli chodzi o moje zdanie w tej materii jest ono takie. Oczywiście popieram pochowanie tych ludzi. Każdemu należy się godziwy pochówek. Ocaleli jednak powinni przebywać w naszej wiosce. Pod kluczem w tajemnym miejscu. Uważam też jak powiedziałem wcześniej że fakt ich pobytu w Nysde powinien być tajemnicą. Rozpuścić plotkę powinniśmy o ich wyjeździe. A w tajemnicy trzymać, jako gości, do ich wydobrzenia przynajmniej na tyle aby można się było dowiedzieć co oni za jedni. Gdy dojdą do siebie będzie można ich albo wypuścić, albo oddać władzą. Co do rozpoznania w tej sprawie owszem ,ale jak powiedział mój przedmówca powinno się to przeprowadzić bardzo, ale to bardzo ostrożnie. Spojrzał w górę po czym wywrócił oczyma jakby coś usiłował sobie przypomnieć. Wzruszył ramionami po czym odezwał się.
- To chyba tyle jeśli chodzi o moje zdanie Usiadł po czym wbił płomienny wzrok w Dumara na ułamek sekundy po czym zwrócił uwagę na wygłupy Rodericka- Lamberta Uśmiechnął się lekko pod nosem zazdroszcząc tak swobodnego podejścia do płci pięknej, ale z drugiej strony uważał to za grubiaństwo. Tak lekko pokręcił głowa nadal uśmiechając się. Zamknął oczy opuścił głowę. Spoważniał, po czym podniósł ją i spojrzał na Ardavala.
 
__________________
عـربي - إنجليزيعـربي - إنجليزي
Bądźcie zdrowi
Altair Ahmed ibn Alahad jest offline