Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 15:45   #16
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Aha, Qumi, żeby nie było że jestem gołowieprzowy To podam Ci przykład tego, co ja uważam za spam. I, żeby być dosadniejszym, z Twojego własnego posta.
Cytat:
Może trochę nie na temat, ale czy myślałem kiedyś o świecie, w którym to ludzie byli byliby baśniowymi istotami?
Z tematu o uceltycznianiu i usłowiańszczynianiu świata fantasy. Żadne ad personam - po prostu IMO książkowy przykład posta, który nikogo nie obrażając, nie będąc nieczytelnym lub wulgarnym, spełnia wymagania spamu - jest nie na temat, nie wnosi nic do dyskusji, i będąc pytaniem prowokuje odpowiedź, która jeszcze bardziej zejdzie z tematu, bo co mają motywy celtyckie do motywu rasy ludzkiej będącej elementem baśniowym w świecie autorskim? Świetny pomysł na nowy temat, zupełnie IMO z czapy tam, gdzie teraz jest
Żebyśmy się zrozumieli - sam jestem spamerem od anno domini 2003 i jestem z tego dumny. Tak, uważam że moderatornia czasami strasznie zaciska zwieracze. Nie, nie uważam by popełniła ona nadużycie w tym konkretnym przykładzie, kasując dość bezsensowne posty, w których jedni potencjalni gracze wyrażali opinię o koncepcie postaci innego potencjalnego gracza(abstrahując + spamując - dżizas, drowka barbarzyńca jest dziwna? Popcok grał kiedyś krewetką, nie bądźmy bigotami). Tak, czytałem je, sam bym się zirytował gdybym czytał takie mądrzenie się. Tak, gdybym chciał opinii, poprosiłbym o nią - rekrutacja =/= komentarze do sesji, gdzie normalną sprawą jest powiedzenie 'Kurde, X, coś Ty urodził!?'.
A, i nie uważam, że wygaszanie postów coś da. Mało kto wie że spamuje i będzie wygaszać sam sobie posty.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline