WÄ…tek: Co to jest spam?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 16:07   #18
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Ja dodam tylko uwagę - którą powtarzam chyba w kolejnym temacie "moderacjo, bo się czepiacie":

ściganie użytkowników nie leży w interesie obsługi. Jest nas mało i nie jest nam na rękę dodawanie sobie pracy przez tropienie spamu/potencjalnej iskry/potencjalnego lub realnego czegokolwiek. Więc dlaczego obsługa "zaciska zwieracze"? Bo - drodzy Użytkownicy - to OD WAS dostajemy skargi, uwagi, zgłoszenia postów itp. Coraz większa liczba userów "ma uwagi" do zachowania innych userów, a naszym obowiązkiem jest na nie reagować. I w ten sposób tworzą się coraz ostrzejsze przepisy - inaczej słyszymy: "No! Mnie skasowałeś bo mnie nie lubisz, a w tamtym temacie sobie używają i obsługa nie reaguje - kumoterstwo!".

Nam się na prawdę nie nudzi i nie siedzimy cały boży dzień na LI tylko po to, żeby wyszukiwać problemy. Na prawdę rozumiemy, że komentarze to śliska sprawa - w końcu większość z nas coś prowadzi lub prowadziła - i ciężko uniknąć off-topu, zwłaszcza jak się ludzie znają. Ale jak w każdym przypadku działań obsługi tak i tutaj: zareagujesz - źle; nie zareagujesz - często jeszcze gorzej.

Ktoś z Was podał przykład sprzed paru lat jak było. Też pamiętam jak było i w rekrutacjach i w komentarzach - spokojniej. Bez wielkiego krzyku: JA mam rację/wiem lepiej a ty (malutki ty) możesz się schować... Ludzie chcieli po prostu grać. I też tęsknię.

***

Qumi, pomysł wygaszania nie jest może zły, tylko wtedy może się zrobić sieczka - jeden wygasi swój post, drugi nie...

EDIT:
Zu-Ben - i znów się robi roboty Ale dyskusja - jeśli w ogóle by więcej użytkowników to chciało i tak musi poczekać na Soliego, czy się w ogóle da/ma czas to zrobić. Na razie nie ma wielkiego sensu.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 17-06-2009 o 16:30. Powód: styl
Sayane jest offline