Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 17:41   #20
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Sayane jako były członek moderacji, wiem, że masz rację w swoim przypadku, ale niestety, nie wszystkie osoby w obsłudze mają takie doświadczenie i dystans. Ostatnio piętnowane są właśnie nawet żarty w komentarzach na temat samych postaci - co jest przegięciem. Tu już nie chodzi o to, że uczestnicy sesji rozmawiają "w której klasie jesteś?" - "w trzeciej", ale coraz częściej interwencje moderatorów pojawiają się, gdy po prostu jakiś temat komentarzy jest bardziej aktywny od innych.

Myślę, moi mili, że właśnie ten temat i jego odezwę powinniście potraktować jako skargę do obsługi i przyjrzeć się bliżej działaniu nowych osób w moderacji, które zapewne chcą się wykazać, lecz niestety przez to stają się przykre dla normalnych userów.

Sprawa jest do wyprostowania, bo póki co nikt buntu nie wszczyna, ale przedmówcy mają rację - aż strach czasem coś napisać, żeby nie znaleźć na następny dzień czerwonej adnotacji pod spodem, nie mówiąc już o ilości tematów dyskusyjnych, które w ciągu tego roku zostały przez obsługę zamknięte "dla bezpieczeństwa". Pamiętam doskonale, że czasem naprawdę niektórzy userzy przesadzali i nie reagowali na pouczenia, ale jednak czy to jest powód stosowania odpowiedzialności zbiorowej? Nie na tym to chyba polega.


Od siebie jeszcze dodam, że nie mam ochoty z nikim walczyć, ale naprawdę obserwacja ostatnich "akcji" odbiera mi przyjemność siedzenia na forum. Jak tak dalej pójdzie, po prostu odejdę - i nie piszę o tym, aby zwrócić na siebie uwagę, ale z rozmów poza Li wydaje mi sie, że mój przypadek odosobniony nie jest.
Przemyślcie to i przedyskutujcie w swoim gronie.

Pozdrawiam
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 17-06-2009 o 17:44.
Mira jest offline