WÄ…tek: Co to jest spam?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 17:52   #21
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
W ten oto sposób odkryliśmy cudowne lekarstwo na spam - wygasające posty...

Bomba. Tyle, ze niewypał.

Pomijając już całą robotę jaką trzeba zrobić, aby to raczyło zadziałać... Niewielu użytkowników jest świadomych tego, że spamuje; wygasające posty dają możliwość nadużyć i na dodatek wprowadzają niezły burdel; dokładają roboty userom czy modom (edytowanie spamu proponowane przez Zu-Ben'a)

Jestem ciekawy ile osób z tego wygaszania by skorzystało. Nie, nie... nie idzie mi o zgłoszenie się w tym temacie. Idzie mi o pisanie w poście na końcu ("to jest post wygasający"). Założę się, że niewiele takich postów powstałoby - nawet u osób, które dla swojego socjalnego rozwoju muszą popaplać w komentarzach popaplać.

A tak BTW - jak ktoś musi paplać to ciężko poprosić GM o to, aby założył nowy watek, a moda o to, aby go ciął co tydzień?

Wracam do tego, że jest to forum, a nie chatroom. No, chyba, ze komuś strasznie zależy na kosteczkach pod nickiem - a to najszybciej nabija się paplaniem o Niczem...

... i byłem w tym poście złośliwy!



EDIT:

Tak, na marginesie całej dyskusji, jako człowiekowi - mogę napisać (niestety) z "obsługi" - głupio się czyta ogólniki typu "wielu użytkowników", "nie jestem odosobniony"; "przemyślcie w swoim gronie", etc, etc. Ciężko napisać PW z tym co kogoś boli? Niekoniecznie do samego "winnego", ale do kogoś innego z obsługi???

Jakiś czas temu ciąłem się w "Ciemności" i jakoś po kilkunastu PW z Buką i TD wyszliśmy w miarę na prostą. Jakoś się dało.

Więc może przejdźmy do konkretów zamiast ogólników - mnie personalnie tak by odpowiadało... ale zapewne prościej i bezpieczniej schować się za ogólnikiem i narzekaniem?

... a teraz po prostu ide na kawe.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 17-06-2009 o 18:04. Powód: Edit
Aschaar jest offline